ICC set hákov 2ks

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
20.00 bez DPH
24.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ICC set hákov 2ks odporúčame všetkým, ktorí vlastnia prehmatáciu tyč.

Tento set obsahuje : 1x malý, 1x veľký nerezový hák a 1 hliníkový spojovací adaptér. Tieto doplnky možete ľahko namontovať na prehmatávaciu tyč a použiť v miestach, kde je rybolov práve kvôli podvodným prekážkam komplikovaný. Okrem toho, že si viete vyčistiť lovné miesto, z vody vybrať alebo len posunúť prekážky (napr.konáre), ľahko viete vyslobodiť aj váš silón z prekážky a tým často zachrániť život kapra!

Praktické skúsenosti výrobcu :

Nikdy sa nebránte alternatívnym riešeniem, veď aj tieto háky vám ponúkajú mnohé ďaľšie možnosti využita. Chcete chytať "za ostrovom" alebo chcete "obíjsť prekážky"? Nie je problém. Háky upevnite na boku ostrova alebo prekážky a použite ich ako vodiace háky. Montáž umistnite na vami vybrané miesto a silon opatrne umistnite do hákov a ťahajte von až na breh. Po zábere silón bez problémov vytiahnete z hákov a môžete zdolávať.

Podobná situácia môže nastať aj na vodách, kde popri brehoch je niekoľkometrový pás rákosia. Lovné miesta sú "akokeby v uličke" dlhej niekedy aj 10-12m. Problémom tú býva práve tento úsek, ktorý výrazne limituje umiestnenie nástrah, veď niekto nechce "oprieť" silon o rákosie a riskovať prerezanie silonu. Ak na okraj rákosia umiestniet hák (zapichnutím do dna), problém je opäť vyriešený.

Správne použitie : háky po použití prosím vyčistiete, umyte a poriadne poutierajte..

Celková hmotnosť : 330 g (malý háčik: 95g, veľký háčik: 195g a spojovací adaptér : 40g)