Krmivo - Big Method 1kg

Big Method:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
4.08 bez DPH
4.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Novák Feeder Krmivo Big Method  1kg - Toto krmivo je trošku iné ako bežné method-feedrové krmivá, pretože textúrovo obsahuje väčšie množstvo veľkých častí ako klasické method krmivo. Táto produktová rada je určená predovšetkým na lov veľkých kaprov a amurov, hlavne na rebrované krmítko, ale aj na plochý method feedrový kôšík, ktorý sa plní s formičkou.

 

Obsahuje veľké množstvo semien a farebných peliet tej najvyššej kvality, ktoré neboli rozomleté, ale sú v drvenej forme, čo má výhodu v šírení aróm. Ide tzv. o hrubšie krmivo, ktoré obsahuje aj väčšie množstvo väčších častí čo veľké ryby milujú a vďaka tomu ich udrží viac na Vašom krmnom mieste.

 

Toto krmivo je zároveň zamerané na väčšie jedince kaprov a amurov, tomu dopomáha jeho obsah ktorý je prispôsobený ich potrebám. Perfektnou voľbou pre toto krmivo sú nástrahové pelety od značky Novák Feeder a to Wafters 10 mm alebo plávajúce boilies, ktoré vás tiež dopomôžu k úspešnému rybolovu.

 

Zmes sladkej kukurice má charakteristickú arómu a chuť sladkej kukurice. Toto krmivo samozrejme obsahuje aj veľké množstvo rôznych peliet, ktoré sú potrebné na dosiahnutie harmonického obsahu. Vďaka žltej farbe je ideálnou voľkou najmä na lov v teplej vode!

 

Použitie: teplá voda

 

Balenie: 1kg